Colofon

Een uitgave van

BBP Media B.V.

Beneluxlaan 2C
3446 GR Woerden

T: +31 (0) 348 41 53 05
F: +31 (0) 348 41 07 31

Postadres
Postbus 276
3440 AG Woerden

Handelsregister Utrecht nummer 30088697

Uitgever

Paul Petermeijer – eigenaar en algemeen directeur

Redactie

+31 (0) 348 48 50 80
redactie@shoppermarketingupdate.nl

Hugo Schrameyer, hoofdredacteur
hugo@shoppermarketingupdate.nl

Marketing

+31 (0) 348 48 50 82
marketing@bbp.nl

Sales

+31 (0) 348 48 50 85
sales@shoppermarketingupdate.nl

Peter van Balsfoort, commercieel directeur, telefoon 0348 – 485085 of mail p.vanbalsfoort@bbp.nl.
Eric-Jan Vis, commercieel manager, telefoon 0348 – 485085 of mail e.vis@bbp.nl.
Jeffrey Figaroa, account manager, telefoon 0348 – 485085 of mail j.figaroa@bbp.nl.

Studio BBP Media

T: +31 (0) 348 48 50 84
F: +31 (0) 348 41 07 31
studio@bbp.nl

Ray van Zeijst, Traffic & Productie

Website

online@bbp.nl

Dwain Olsem
Paul van Ravenswaaij